ZEW KRWI

Forum sojuszu ZEW KRWI istniejącego w grze Vis Arcana

#1 2009-03-05 09:13:56

Lamasu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-09
Posty: 56
Punktów :   

Takie przemyślenia z cyklu i co dalej ...

Zachęcam do takiej o to dyskusji...
Tytułem wstępu
Mag doczłapał się do 93 lv i .... i właśnie co dalej ??
Graz zaczyna w moim przypadku przypominać tylko wyklikanie wypraw i znalezienie przeciwnika z którym jestem w stanie powalczyć. Honoru w tym zero ale wybieram zazwyczaj słabszych. ( tu się może okazać ze źle prowadziłem postać i takie tam. I racja pewnie tak) Nie jestem w stanie nawiązać równoważnej walki z kimś z mojego poziomu (to moze nie do końca prawda bo w ostatnich paru dniach może z 5 razy się udało).
Fantów noszonych na sobie praktycznie nie zmieniam bo i po co. (wyjątkowo jak mnie coś najdzie zmieniam ubranka żeby podbić na max-a szczęście, ale wtedy nie mam co mażyć o zrobieniu trudnej wyprawy).
Zmieżam do tego że dochodzę do punktu (jak przy każdej gierce online), że zaczyna robić się nudno niestety.
No niby mniej więcej co 5 lv pojawiają się nowe czary. Ale fascynacja nimi trwa może przez 2-3 dni a do następnych nowych czarów znowy kilkanaście dni walki. Motywacją może są jeszcze nowe set-y. Ale do Kvasira czeka mnie jeszcze 31 lv. czyli patrząc na prędkość levelowania to może koło grudnia się uda (do 94 lv brakuje mi raptem 70k PD a dalej będzie jeszcze więcej). Wydaje mi się że na niższych lv było jakoś zabawniej. No zostają jeszcze bitwy ale one są coraz bardziej przewidywalne niestety również. Przynajmniej tajie są moje obserwacje.
Więc moja prośba.
Macie jakieś pomysły na urozmaicenie gry ??
No i zachęcam do napisania waszych przemyśleń w rzeczonym temacie.
Pozdrawiam

Offline

 

#2 2009-03-05 09:30:27

malinowynos

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-17
Posty: 28
Punktów :   

Re: Takie przemyślenia z cyklu i co dalej ...

Hmm sam jestem ciekaw co tu mozna wymyslic, mozna w sumie pobawic sie krysztalkami by podrasowac sobie ciuchy. Jednak czy to przyniesie jaks satysfakcje ? Ciezko wyczuc. Niestety we wszystkich gierkach tego typu pojawia sie okres ktory mozna nazwac rutyna i niema on nic wspolnego z zabawia jaka mialo sie na poczatku.

Offline

 

#3 2009-03-05 09:35:13

Lamasu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-09
Posty: 56
Punktów :   

Re: Takie przemyślenia z cyklu i co dalej ...

Zabawa kryształkami to fakt może przynieść trochę satysfakcji. Tyle że jest mały problem. To co noszę jest już na tyle podrasowane że dalej się chyba nie bardzo da.
Kryształy walają się w magazynie a nawet wystawione na forum nie idą.
Pytanie co dalej pozostaje a górka kryształów rośnie.
Nawet na forum był taki post o całkowitej bezużytecznośći kuźni. A zabawa w kowala mogła by być ciekawa (no moze nie dla maga ale zewsze)

Offline

 

#4 2009-03-05 14:28:47

Nales

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-18
Posty: 7
Punktów :   

Re: Takie przemyślenia z cyklu i co dalej ...

no niestety tu dochodzi do takiego paradoksu lvl ze kurcza sie cele jedyny sposub to handel i przewaga w statach i umiejetnosciach

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plObszywanie kierownic skórą